Golvlampa Venture Home BatangMörkgrå/Vit
249 kr
198 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrå/Vit

Batang
Mörkgrå/Vit
198 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Batang golvlampa från Venture Home ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Batang har en nätt och graciös design med sin tunna och raka stil som passar in i de flesta rum och hushåll. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Batang golvlampa från Venture Home ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Batang har en nätt och graciös design med sin tunna och raka stil som passar in i de flesta rum och hushåll. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15636-337 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Mörkgrå/Vit |
| Höjd | 1780 mm |
| Material | Glas/Metall/PVC |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 254 mm |
| Diameter | 254 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 254 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7350118418451 |




