Nattlampa Star Trading LED-puck Functional 3-packSvart
Rek. pris 179 kr
169 kr
143 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
42 kr
LED-puck Functional 3-pack
Svart
143 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

3-pack LED-puck, perfekt för garderober, förråd och andra mörka vrår där man behöver en liten extra ljuspunkt. Inbyggd push-funktion, för att tända lampan trycker man bara mitt på den. Lampan fäst med hjälp av den självhäftande tejpen på baksidan. Drivs med 3 st AAA-Batterier (ingår ej).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
3-pack LED-puck, perfekt för garderober, förråd och andra mörka vrår där man behöver en liten extra ljuspunkt. Inbyggd push-funktion, för att tända lampan trycker man bara mitt på den. Lampan fäst med hjälp av den självhäftande tejpen på baksidan. Drivs med 3 st AAA-Batterier (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-30 |
| Effekt | 0,55 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart |
| Djup | 69 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Ljusflöde | 40 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 69 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,55 W |
| Serie | Functional |
| Typ | Nattlampa |
| Driftkälla | Batteri |
| EAN-nr | 7391482058423 |










