Takkopp Nordlux Luana 3-exitsSvart
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Luana 3-exits
Svart
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Med Luana takkopp kan du enkelt hänga upp tre av dina favoritlampor tillsammans.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2512709003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 220 mm |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,31 kg |
| Material | Metall |
| Serie | Luana |
| Typ | Takkopp |
| EAN-nr | 5704924024702 |





