Takkopp Nordlux Luana 5-exitsSvart
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Luana 5-exits
Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Med Luana takkopp kan du enkelt hänga upp fem av dina favoritlampor tillsammans.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2512729003 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 400 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 46 mm |
| Längd | 400 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,96 kg |
| Material | Metall |
| Serie | Luana |
| Typ | Takkopp |
| EAN-nr | 5704924024726 |





