Taklampa Markslöjd Barcelona 3LSvart
Rek. pris 1 249 kr
717 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Barcelona 3L
Svart
717 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Barcelona taklampa från Markslöjd med ställbara lamphuvud. Lampan monteras på takkrok och ansluts till jordat uttag.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Barcelona taklampa från Markslöjd med ställbara lamphuvud. Lampan monteras på takkrok och ansluts till jordat uttag.
Lampan har kopplingsplint för elanslutning.
Ljuskällor ingår ej.
Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107348 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 310 mm |
| Diameter | 310 mm |
| Effekt | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Barcelona |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 1,25 kg |
| EAN-nr | 7330024577862 |

