Taklampa Markslöjd MerlotSvart/Vit
Rek. pris 7 999 kr
4 302 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Vit

Merlot
Svart/Vit
4 302 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Merlot från Markslöjd. Takpendel med ett kluster av 13 st glasglober. . Upphänget består av 4 st rör på vardera 30 cm. Den går att förkorta genom att ta bort de 3 nedre rören.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Merlot från Markslöjd. Takpendel med ett kluster av 13 st glasglober. . Upphänget består av 4 st rör på vardera 30 cm. Den går att förkorta genom att ta bort de 3 nedre rören.
Lampan har krokupphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107911 |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 560 mm |
| Diameter | 560 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Djup | 560 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,65 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024587991 |

