Taklampa Markslöjd Mini 1LSvart
Rek. pris 449 kr
285 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Mini 1L
Svart
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa Markslöjd Mini 1L är en praktis taklampa. Denna tak/vägglampa är lämplig för använding i badrum. G9 halogenlampa, ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Mini 1L är en praktis taklampa. Denna tak/vägglampa är lämplig för använding i badrum. G9 halogenlampa, ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108344 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Effekt | 18 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 125 mm |
| Vikt | 0,285 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Mini |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024602809 |
