
Taklampa MarkslöjdMini 1LKrom
Rek. pris 549 kr
!
285 kr 327 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

Mini 1L
Krom 285 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa Markslöjd Mini 1L är en praktis taklampa. Denna tak/vägglampa är lämplig för använding i badrum. G9 halogenlampa, ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 108065 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 100 mm |
| Effekt | 18 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 120 mm |
| Vikt | 0,22 kg |
| Utförande | Plafond |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Mini |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 7330024598546 |


