Taklampa Markslöjd NamiSvart
2 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Nami
Svart
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Nami pendel från Markslöjd. Diameter 60cm. 1,5m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Nami pendel från Markslöjd. Diameter 60cm. 1,5m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108682 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Ja |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn/Jute |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Nami |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024611436 |

