


Taklampa MarkslöjdPatera Pendel 1L Klar 31cmD: 250 mm
1 199 kr1 599 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Patera Pendel 1L Klar 31cm
D: 250 mm1 199 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa Markslöjd Patera Pendel 1L Klar 31cm är en minimalistisk pendellampa. Lampan har en 1,5 m svart PVC-kabel. Monteras med takbygel. 1xE27, max 25W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 108506 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Patera |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 1800 mm |
| Vikt | 1,23 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7330024606616 |
