


Taklampa MarkslöjdPort Pendel 1L Svart LargeD: 375 mm
Rek. pris 1 799 kr
!
1 349 kr1 519 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Port Pendel 1L Svart Large
D: 375 mm1 349 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa Markslöjd Port Pendel 1L Svart Large är en retroinspirerad pendellampa i svart metall med en 1,5 m svart textilkabel. Krokupphäng. 1xE27, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 108426 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 375 mm |
| Diameter | 375 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Port |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Djup | 375 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7330024605817 |
