Taklampa Markslöjd SkyFärg: Svart
Rek. pris 969 kr
567 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sky
Färg: Svart
567 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Sky taklampa i metall från Markslöjd. Takskena i metall med textilklädda 1,5m kablar. Stor lamphållare (E27) Max 60W eller motsvarande i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Sky taklampa i metall från Markslöjd. Takskena i metall med textilklädda 1,5m kablar. Stor lamphållare (E27) Max 60W eller motsvarande i halogen, lågenergi eller LED. Ljuskällor ingår ej.
Material skärm: Metall
Färg skärm: Svart
Färg skärm: Svart
Recensioner
Madelene NVerifierad köpare
för 4 år sedanDet blev väldigt fint när vi fick upp lampan. Det som är lite tråkigt är att hålen för att montera lampan i taket inte matchar standard utan man får göra en anpassning.
+ Bra fint ljus med olika inställningar
- Svårt att sätta upp då man måste anpassa produkten
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106334 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 60 W |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1615 mm |
| Längd | 250 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Kabelfärg | Svart |
| Anslutning | Fast installation |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Sky |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024558465 |
