Taklampa PR Home SoloBlank grön 26cm
Rek. pris 999 kr
795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blank Grön

Solo
Blank grön 26cm
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Solo är en mindre taklampa i metall. 1,6m svart plastsladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som lampskärmen. Takkontakt och ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Taklampa Solo är en mindre taklampa i metall. 1,6m svart plastsladd med takkopp för krokupphäng i samma färg som lampskärmen. Takkontakt och ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4162613 |
| Färg | Blank Grön |
| Diameter | 260 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Taklampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| EAN-nr | 7330976136759 |


