Fasadbelysning Nordlux Konit
Rek. pris 449 kr
328 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Konit
328 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Konit har en skarp och geometrisk design med en trakantig skärm som på ett elegant sätt sprider ljuset nedåt. Designspråket är modernt och unikt, vilket gör denna utomhuslampa intressant att titta på från alla vinklar.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Konit har en skarp och geometrisk design med en trakantig skärm som på ett elegant sätt sprider ljuset nedåt. Designspråket är modernt och unikt, vilket gör denna utomhuslampa intressant att titta på från alla vinklar.
Egenskaper
- Arkitektonisk design
- Slitstarkt material som är väl lämpat för hårt väder
- Downlights begränsar ljusföroreningar
- Ej dimbar
- Arkitektonisk design
- Slitstarkt material som är väl lämpat för hårt väder
- Downlights begränsar ljusföroreningar
- Ej dimbar
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2320651003 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 245 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Material | Plast |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Konit |
| Djup | 116 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704924014819 |




