


Fönsterlampa AnetaColumnAntik, Höjd: 35 cm
439 kr 549 kr
Spara 20 %
Kampanj
8 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Antik

Column
Antik, Höjd: 35 cm 439 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Modern och elegant fönsterlampa från Aneta. Vi rekommenderar att du använder dekorativa LED-glödlampor till denna lampa.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Art.Nr. | 65779-30 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik |
| Längd | 50 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Vikt | 0,7 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Column |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 4 m |
| Djup | 50 mm |
| EAN-nr | 7041661262034 |


