Golvlampa Markslöjd LarrySvart/Krom
2 099 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Krom

Larry
Svart/Krom
2 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Lampan har 2 m sladd och inbyggd dimmer.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Golvlampa Larry är designad av Monika Mulder för Markslöjd. Lampan har 2 m sladd och inbyggd dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106857 |
| Färg | Svart/Krom |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt | 60 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 330 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1460 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Material | Metall |
| Serie | Larry |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| EAN-nr | 7330024567276 |


