Plafond Nordlux Trio
Rek. pris 379 kr
285 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Trio
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den klassiska vägglampan Trio från Nordlux har en dekorativ design med veckad skärm som avger ett mjukt, diffust ljus. Kan monteras på både vägg och i tak. Inkluderat är lampsladd med strömbrytare för användning som vägglampa.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den klassiska vägglampan Trio från Nordlux har en dekorativ design med veckad skärm som avger ett mjukt, diffust ljus. Kan monteras på både vägg och i tak. Inkluderat är lampsladd med strömbrytare för användning som vägglampa.
Tillverkad av plast och med en skärmdiameter på 45 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 3001601 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Diameter | 460 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,9 m |
| Spänning | 240 V |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | Trio |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581149885 |

