






Vägglampa AnetaCargador
1 599 kr1 989 kr
Spara 20 %
Kampanj
40 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Cargador
1 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Aneta Cargador är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design. Tillverkad i svartlackerad metall med en riktbar läslampa på framsidan och en indirekt belysning på baksidan som du enkelt styr med de dubbla strömbrytarna på väggplattans undersida. Cargador har dessutom en praktisk hylla med trådlös laddare för mobilen samt USB-uttag för de enheter som saknar stöd för trådlös laddning.
Varumärke
Beskrivning
Vägglampa Aneta Cargador är en smart vägglampa som kombinerar funktion och design. Tillverkad i svartlackerad metall med en riktbar läslampa på framsidan och en indirekt belysning på baksidan som du enkelt styr med de dubbla strömbrytarna på väggplattans undersida. Cargador har dessutom en praktisk hylla med trådlös laddare för mobilen samt USB-uttag för de enheter som saknar stöd för trådlös laddning.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Art.Nr. | 10208-15 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Längd | 240 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Cargador |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,35 kg |
| EAN-nr | 7041661274488 |