Vägglampa Aneta Dublin
Rek. pris 1 299 kr
795 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Dublin
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Dublin från Aneta. Lampan tänds och släcks med strömbrytare på sladden. Stickpropp för elanslutning.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Dublin från Aneta. Lampan tänds och släcks med strömbrytare på sladden. Stickpropp för elanslutning.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 60007-15-25 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart/Mässing |
| Längd | 400 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Dublin |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7041661268326 |




