


Vägglampa AstroEclipse Rund LED350 mm, 16,4 W
5 700 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd

Eclipse Rund LED
350 mm, 16,4 W5 700 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vägglampa Astro Eclipse Rund LED är tillverkad i gips och går alldeles utmärkt att färglägga i valfri färg eller varför inte måla ett eget konstverk på lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1333025 |
| Färg | Mattvit |
| Bredd | 350 mm |
| Diameter | 350 mm |
| Effekt | 16,4 W |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Gips |
| Serie | Eclipse |
| Typ | Vägglampa |
| Djup | 38 mm |
| Ljusflöde | 674 lumen |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| EAN-nr | 5038856115246 |
