Vägglampa By Rydéns Busso H60 cm Svart
1 999 kr
30 dagars prisgaranti

Busso H60 cm Svart
1 999 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-10
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Busso är den mäktiga och maffiga vägglampan som ger ett gediget avtryck i ditt hem. Konstverket är handgjort i svart/mörkbrunt marbanträ vilket gör att varje exemplar har ett unikt utseende där färg och form kan skilja något.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Busso är den mäktiga och maffiga vägglampan som ger ett gediget avtryck i ditt hem. Konstverket är handgjort i svart/mörkbrunt marbanträ vilket gör att varje exemplar har ett unikt utseende där färg och form kan skilja något.
Vägglampan är stor och rustik med sin höjd på 62,5 centimeter, bredd på 27,5 centimeter och djup på 18 centimeter. Sladden är 2 meter lång och svart, med strömbrytare på kabeln.
Till Busso vägglampa behöver du en ljuskälla med sockel E27 på max 60 mm. När Busso tänds sprider den ett mycket mysigt och varmt ljus i ditt hem. Busso finns även som bordslampa!
Till Busso vägglampa behöver du en ljuskälla med sockel E27 på max 60 mm. När Busso tänds sprider den ett mycket mysigt och varmt ljus i ditt hem. Busso finns även som bordslampa!
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 565763-01 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 275 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 625 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Serie | Busso |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7391741004918 |


