Vägglampa By Rydéns HermineMatt Mässing
Rek. pris 799 kr
603 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hermine
Matt Mässing
603 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglampa By Rydéns Hermine har en otroligt vacker mönsterbild som ger ett fantastiskt ljus när lampan är tänd. Placera vägglampan som en del av din inredning på väggen – samtidigt som den kompletterar din belysning i rummet. Kabeln är 2 meter lång och strömbrytaren sitter på kabeln. Hermine vägglampa kräver en ljuskälla med E14-sockel.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Vägglampa By Rydéns Hermine har en otroligt vacker mönsterbild som ger ett fantastiskt ljus när lampan är tänd. Placera vägglampan som en del av din inredning på väggen – samtidigt som den kompletterar din belysning i rummet. Kabeln är 2 meter lång och strömbrytaren sitter på kabeln. Hermine vägglampa kräver en ljuskälla med E14-sockel.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 4300100-6519 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Matt Mässing |
| Bredd | 220 mm |
| Effekt | 5 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Hermine |
| Sockel | E14 |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391741001047 |

