Vägglampa By Rydéns Puls XlVit Matt
Rek. pris 1 545 kr
1 039 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Puls Xl
Vit Matt
1 039 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-23
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Vägglampa Puls XL från By Rydéns. En vacker vägglampa med lyxigt guldiga detaljer. Lamphuvudet är riktbart och medför en bra punktbelysning, vilket gör att vägglampan fungerar optimalt som läslampa i sovrum eller vardagsrum eller som arbetsbelysning i kök och kontor.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Vägglampa Puls XL från By Rydéns. En vacker vägglampa med lyxigt guldiga detaljer. Lamphuvudet är riktbart och medför en bra punktbelysning, vilket gör att vägglampan fungerar optimalt som läslampa i sovrum eller vardagsrum eller som arbetsbelysning i kök och kontor.
Armen på vägglampan sticker ut totalt 61,5 cm från väggen när den dras ut , men den går även att vrida in mot väggen vilket gör vägglampan mycket praktisk. När den inte används kan du enkelt dra in den och låta den pryda väggen och bli en del av inredningen.
OBS! Ljuskälla medföljer ej.
OBS! Ljuskälla medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 568804-01 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit Matt |
| Bredd | 110 mm |
| Diameter | 110 mm |
| Effekt | 5 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 550 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Puls |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 1,8 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7391741005236 |
