
Vägglampa CO BankerydRay Mässing
Rek. pris 1 699 kr
!
981 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Vägglampa CO Bankeryd Ray Mässing i vitt med detaljer i äkta mässing. Den har en justerbar arm som går att vrida, samt rörligt lamphuvud och strömbrytare på. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | CO Bankeryd |
|---|---|
| Art.Nr. | 28507-01 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 360 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Brass |
| Serie | Ray |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 530 mm |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7319688892184 |
