Vägglampa CO Bankeryd RaySvart/Mässing
1 699 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Mässing

Ray
Svart/Mässing
1 699 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-28
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa CO Bankeryd Ray är en populär vägglampa med detaljer i nickel. Den är tillverkad i metall med en matt yta och har en justerbar arm som går att vrida, samt rörligt lamphuvud.
Varumärke
CO BankerydBeskrivning
Vägglampa CO Bankeryd Ray är en populär vägglampa med detaljer i nickel. Den är tillverkad i metall med en matt yta och har en justerbar arm som går att vrida, samt rörligt lamphuvud.
Smidig och praktisk vägglampa som både tillför ljus samtidigt som den är en elegant inredningsdetalj.
Sladdlängd: 200 cm och strömbrytare. Ljuskälla ingår ej.
Sladdlängd: 200 cm och strömbrytare. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | CO Bankeryd |
| Art.Nr. | 28507-02 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 360 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Material | Metall/Brass Finish |
| Vikt | 1 kg |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 530 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ray |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7319688892153 |
