Vägglampa Dyberg Larsen Futura
Rek. pris 1 419 kr
fr.1 054 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Futura
1 054 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Futura är en elegant och modern vägglampa. Den stora lampskärmen ger en fin ljusspridning i rummet. Lampan monteras med 2 upphängningar.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Futura är en elegant och modern vägglampa. Den stora lampskärmen ger en fin ljusspridning i rummet. Lampan monteras med 2 upphängningar.
Modern bordslampa med opal frostat glas och mässingsbas.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Färg | Svart, Svart/Mässing |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 430 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 43 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Futura |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 25,6 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 23, 19,2 cm |

