Vägglampa Dyberg Larsen Manchester
Rek. pris 869 kr
fr.603 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Manchester
603 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa med bra "arm" för läsning. Lampans huvud kan flyttas sidledes och vridas. På-/av-knappen sitter på väggfästet.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Vägglampa med bra "arm" för läsning. Lampans huvud kan flyttas sidledes och vridas. På-/av-knappen sitter på väggfästet.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Effekt | 15, 25 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Höjd | 24,5 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 45 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Manchester |
| Sockel | E14 |
| Typ | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
| Djup | 451 mm |
| Effekt/prestanda | 15, 25 W |
| Bredd | 12, 11,5 cm |

