Vägglampa Dyberg Larsen ManchesterSvart
Rek. pris 869 kr
646 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Manchester
Svart
646 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa med bra "arm" för läsning. Lampans huvud kan flyttas sidledes och vridas. På-/av-knappen sitter på väggfästet.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Vägglampa med bra "arm" för läsning. Lampans huvud kan flyttas sidledes och vridas. På-/av-knappen sitter på väggfästet.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 7109 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Djup | 451 mm |
| Bredd | 11,5 cm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Höjd | 24,5 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 45 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Manchester |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704709071099 |





