








Vägglampa Dyberg LarsenOceanBeige/Mässing
Rek. pris 979 kr
!
706 kr 727 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige/Mässing

Ocean
Beige/Mässing 706 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Den moderna vägglampan är utformad med en flexibel konstruktion där skärmen kan justeras och ljuset riktas efter behov.
Detta gör den lämplig för en mängd olika användningsområden, från allmänrum till arbetsplatser, där det krävs justerbart och funktionellt ljus. Designen kombinerar estetik med praktisk funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7215 |
| Färg | Beige/Mässing |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 11,5 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 11,5 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Ocean |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709072157 |


