Vägglampa Dyberg Larsen SkagerrakSvart
Rek. pris 1 199 kr
820 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Skagerrak
Svart
820 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Klassisk och modern design i en modell. Vridbart huvud uppåt och nedåt.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9422 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Kabellängd | 1,6 m |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Iron |
| Serie | Skagerrak |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709094227 |








