Vägglampa Gelia Dimbar Gu10 med Ljuskälla SöderöraVit
Rek. pris 602 kr
421 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Dimbar Gu10 med Ljuskälla Söderöra
Vit
421 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglampa, läslampa i tidlös, stilren design. Armaturen har en inbyggd dimmer som gör att du enkelt kan justera ljusstyrkan direkt på lampan efter behov. Den passar bra som sänglampa eller skrivbordslampa. Lampan levereras med 1,5 meter kabel med europastickpropp och inklusive dimbar LED-ljuskälla 6W med GU10 sockel.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Vägglampa, läslampa i tidlös, stilren design. Armaturen har en inbyggd dimmer som gör att du enkelt kan justera ljusstyrkan direkt på lampan efter behov. Den passar bra som sänglampa eller skrivbordslampa. Lampan levereras med 1,5 meter kabel med europastickpropp och inklusive dimbar LED-ljuskälla 6W med GU10 sockel.
Teknisk data
- Dimningsbar: Ja
- Färgtemperatur: 2700 K
- Effekt: 5,5 W
- Ljusflöde: 450 lm
- Lamphållare/sockel: GU10
- Lämplig för väggmontering: Ja
- Dimningsbar: Ja
- Färgtemperatur: 2700 K
- Effekt: 5,5 W
- Ljusflöde: 450 lm
- Lamphållare/sockel: GU10
- Lämplig för väggmontering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4074202061 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 mm |
| Effekt | 5,5 W |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 95 mm |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | GU10 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| Serie | Light4home |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7318270052357 |



