Vägglampa Globen Lighting Art Deco IP
fr.1 595 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Art Deco IP
1 595 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa från Globen Lighting som passar utmärkt till badrummet. Tillverkad i metall med glaskupa och kan med fördel monteras i grupp. Fast installation.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Vägglampa från Globen Lighting som passar utmärkt till badrummet. Tillverkad i metall med glaskupa och kan med fördel monteras i grupp. Fast installation.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Färg | Rökfärgad/Borstad Mässing, Vit/Borstad Mässing, Vit/Svart |
| Bredd | 160 mm |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 180 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Art Deco |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
