Vägglampa Globen Lighting AstoriaSvart/Vit
2 065 kr
30 dagars prisgaranti

Astoria
Svart/Vit
2 065 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Astoria vägglampa från Globen Lighting har otroligt stilfull design men är även praktisk. Använd som piedestal, sänglampa eller häng i hallen. Brickorna på lampan går att justera. Lampan har en vit textilsladd med strömbrytare.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Astoria vägglampa från Globen Lighting har otroligt stilfull design men är även praktisk. Använd som piedestal, sänglampa eller häng i hallen. Brickorna på lampan går att justera. Lampan har en vit textilsladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 28302-03 |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 42 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 620 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Astoria |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319432320116 |

