Vägglampa Globen Lighting Balloon
Rek. pris 863 kr
fr.844 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Balloon
844 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Balloon är en mysig vägglampa från Globen Lighting i mjuka och runda former. Lampan är utrustad med integrerad LED-belysning som ligger runt hela bakkanten och ger lampan en behaglig gloria.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Balloon är en mysig vägglampa från Globen Lighting i mjuka och runda former. Lampan är utrustad med integrerad LED-belysning som ligger runt hela bakkanten och ger lampan en behaglig gloria.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Färg | Grå, Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt | 6 W |
| Energieffektivitet | A++ |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 350 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Fanér/Trä |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Balloon |
| Sockel | Integrerad LED |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
