Vägglampa Herstal Harlekin DuoMattsvart
899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Harlekin Duo
Mattsvart
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Varumärke
HerstalBeskrivning
Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Egenskaper
| Varumärke | Herstal |
| Art.Nr. | 24447-04 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 105 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 320 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Energiförbrukning | 25 kWh/år |
| Serie | Harlekin Duo |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7391534097837 |

