Vägglampa Herstal Harlekin DuoMässing
999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Harlekin Duo
Mässing
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Varumärke
HerstalBeskrivning
Vägglampa Herstal Harlekin Duo är en vägglampa med belysning uppåt och nedåt. Lys up ditt hem på ett klassiskt sätt med en Harlekin Duo.
Egenskaper
| Varumärke | Herstal |
| Art.Nr. | 24447-02 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 105 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 320 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Energiförbrukning | 25 kWh/år |
| Serie | Harlekin Duo |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5705614127437 |




