Vägglampa Hide-a-lite Wally G2 Vit
Rek. pris 903 kr
fr.476 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wally G2 Vit
476 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggarmatur Hide-a-lite Wally G2 Vit är en diskret, infälld och fasdimringsbar 230V-armatur. Väggarmaturen är anpassad för apparatdosa som skapar distinkta ljusbilder på golvet. Med denna kan du belysa till exempel gångstråk inomhus, eller trappan längs med en vägg. Den har en integrerad snabbplint på baksidan för vidarekoppling ger enkel installation. Komplett med inbyggt fasdimringsbart drivdon.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Väggarmatur Hide-a-lite Wally G2 Vit är en diskret, infälld och fasdimringsbar 230V-armatur. Väggarmaturen är anpassad för apparatdosa som skapar distinkta ljusbilder på golvet. Med denna kan du belysa till exempel gångstråk inomhus, eller trappan längs med en vägg. Den har en integrerad snabbplint på baksidan för vidarekoppling ger enkel installation. Komplett med inbyggt fasdimringsbart drivdon.
Denna armatur finns i flera utföranden.
Recensioner
HeatherVerifierad köpare
för 1 månad sedanbra lampor till trappor
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Bredd | 85 mm |
| Effekt | 3,6 W |
| Energieffektivitet | A+ |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Vägglampa |
| Håltagningsmått | 60 mm |
| Material | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 85 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,155 kg |
| Serie | Wally |
| Djup | 41 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 60 ° |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3745, 3746 |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Ljusflöde | 195, 200 lumen |
