Vägglampa House Doctor Club 2L
3 799 kr
30 dagars prisgaranti

Club 2L
3 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Club vägglampa från danska House Doctor, tillverkad i järn med detaljer i mässing och har en svängbar arm och justerbar skärm som gör att man enkelt kan rikta ljuset som man önskar.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Club vägglampa från danska House Doctor, tillverkad i järn med detaljer i mässing och har en svängbar arm och justerbar skärm som gör att man enkelt kan rikta ljuset som man önskar.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 26683-02 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Längd | 810 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 420 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 206100801 |
| Material | Järn/Mässing |
| Serie | Club |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5707644447660 |



