Vägglampa House Doctor Club Singel
2 599 kr
30 dagars prisgaranti

Club Singel
2 599 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-25
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Club från House Doctor är en elegant vägglampa som är tillverkad av järn och mässing. Går att leda och vrida lite hur som helst, vilket gör att lampan är otroligt praktisk. Snygg såväl som praktisk med en bred ljusstråle och svarta yta och mässingfärgade detaljer.Levereras med sladd och stickkontakt. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Club från House Doctor är en elegant vägglampa som är tillverkad av järn och mässing. Går att leda och vrida lite hur som helst, vilket gör att lampan är otroligt praktisk. Snygg såväl som praktisk med en bred ljusstråle och svarta yta och mässingfärgade detaljer.Levereras med sladd och stickkontakt. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 26683-01 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Diameter | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 540 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Mässing |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5707644447653 |

