Vägglampa House Doctor GameMässing
Rek. pris 1 399 kr
1 084 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Game
Mässing
1 084 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-09
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Game är en fantastisk vägglampa från House Doctor som är designad med en modern stil i åtanke. Den vackra lampan är gjord av järn vilket ger karaktär är personlighet till utseendet.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Game är en fantastisk vägglampa från House Doctor som är designad med en modern stil i åtanke. Den vackra lampan är gjord av järn vilket ger karaktär är personlighet till utseendet.
Låt lampan hänga i ditt sovrum som en snygg sänglampa, eller häng upp den på en vägg i ditt vardagsrum som en spännande ny ljuskälla.
Glödlampa ingår ej. Köp en E14-glödlampa separat. Max 25 W.
Sladdlängd: 2,2 m. Längd på sladd från lampans bas till strömbrytare: 37 cm.
Glödlampa ingår ej. Köp en E14-glödlampa separat. Max 25 W.
Sladdlängd: 2,2 m. Längd på sladd från lampans bas till strömbrytare: 37 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 203660643 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 300 mm |
| Diameter | 156 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Järn |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203660643 |
| Serie | Game |
| Sockel | E14 |
| Typ | Vägglampa |
| Kabellängd | 2,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 25 W |
| Vikt | 0,975 kg |
| EAN-nr | 5707644297821 |



