Vägglampa House Doctor Precise
fr.1 549 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-28
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med lampor kan du skapa en stilfull och personlig atmosfär i ditt hem. Lampan Precise från House Doctor är en underbar vägglampa. Vägglampan har fantastisk finish som tillför värme till din inredning.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Med lampor kan du skapa en stilfull och personlig atmosfär i ditt hem. Lampan Precise från House Doctor är en underbar vägglampa. Vägglampan har fantastisk finish som tillför värme till din inredning.
Använd vägglampan som en dekorativ sänglampa i sovrummet eller som en liten läslampa i vardagsrummet.
Glödlampa ingår ej. Köp en E14-glödlampa separat. Max 6 W.
Sladdlängd: 2 m. Längd på sladd från lampans bas till strömbrytare: 78 cm.
Glödlampa ingår ej. Köp en E14-glödlampa separat. Max 6 W.
Sladdlängd: 2 m. Längd på sladd från lampans bas till strömbrytare: 78 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Färg | Mässing, Svart |
| Längd | 155 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Järn/Mässing |
| Serie | Precise |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Tillverkarens Art.Nr. | 206100301, 206100311 |
| Vikt | 0,4, 0,5 kg |
