Vägglampa House Doctor PreciseMässing, Längd: 155 mm
1 549 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Precise
Mässing, Längd: 155 mm
1 549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med lampor kan du skapa en stilfull och personlig atmosfär i ditt hem. Lampan Precise från House Doctor är en underbar vägglampa. Vägglampan har fantastisk finish som tillför värme till din inredning.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Med lampor kan du skapa en stilfull och personlig atmosfär i ditt hem. Lampan Precise från House Doctor är en underbar vägglampa. Vägglampan har fantastisk finish som tillför värme till din inredning.
Använd vägglampan som en dekorativ sänglampa i sovrummet eller som en liten läslampa i vardagsrummet.
Glödlampa ingår ej. Köp en E14-glödlampa separat. Max 6 W.
Sladdlängd: 2 m. Längd på sladd från lampans bas till strömbrytare: 78 cm.
Glödlampa ingår ej. Köp en E14-glödlampa separat. Max 6 W.
Sladdlängd: 2 m. Längd på sladd från lampans bas till strömbrytare: 78 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 206100301 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 155 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 206100301 |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Järn/Mässing |
| Serie | Precise |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5707644516663 |


