
Vägglampa House NordicParis
fr. 819 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vägglampa från House Nordic.
Lampa i mässing med 190 cm tygsladd
Glödlampa: GU10/5W LED
IP20
Glödlampa: GU10/5W LED
IP20
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Mässing, Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 15 cm |
| Höjd | 22 cm |
| Produkttyp | Lampa, Vägglampa |


