Vägglampa Markslöjd Alton 1LSvart
Rek. pris 559 kr
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Beskrivning
Vägglampa Markslöjd Alton 1L är en stilren vägglampa i metall med riktbar skärm.
Den har en 2 m svart kabel med brytare på sladden och monteras med bygel.
Recensioner
Marja-Lisa StrömVerifierad köpare
för 1 år sedanJättebra sänglampa, gedigen med strömbrytare på sladden!
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107856 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Alton |
| Sockel | E14 |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7330024587328 |

