Vägglampa Markslöjd BarcelonaSvart
Rek. pris 659 kr
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Barcelona
Svart
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barcelona vägglampa i metall från Markslöjd. Lampan har vridbart och ställbart lamphuvud samt inbyggd LED dimmer/strömbrytare på väggplattan.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Barcelona vägglampa i metall från Markslöjd. Lampan har vridbart och ställbart lamphuvud samt inbyggd LED dimmer/strömbrytare på väggplattan.
Vägglampan har transparent sladd och kopplingsbox i plattan för att enkelt kunna montera på direkt inkommande el.
Recensioner
Jan-LarsVerifierad köpare
för 2 år sedanHej! Vägglampan Barcelona fyller sin funktion. Jag har den som sänglanpa och den ger mig god belysning. Armaturen är snygg och passar bra in i sammanhanget. Med andra ord: jag är nljd. Jan-Lars
AnnaVerifierad köpare
för 4 år sedanStilren, dimmbar och odödlig design. Dessa kommer hänga med länge!
AnnetteVerifierad köpare
för 4 år sedanFin lampa som går att dimra.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107345 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 155 mm |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Barcelona |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024577831 |
