Vägglampa Markslöjd Beside 3LSvart/Vit
Rek. pris 1 869 kr
1 049 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Vit

Beside 3L
Svart/Vit
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Markslöjd Beside 3L är en modern vägglampa med metallbas och två vita opalglaskupor och en metallskärm. Justerbar arm med GU10-sockel. 2 m kabel och stickkontakt. Brytare på väggplattan. 2xG9, Max 20W. 1xGU10, Max 7W. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa Markslöjd Beside 3L är en modern vägglampa med metallbas och två vita opalglaskupor och en metallskärm. Justerbar arm med GU10-sockel. 2 m kabel och stickkontakt. Brytare på väggplattan. 2xG9, Max 20W. 1xGU10, Max 7W. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108255 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 360 mm |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,85 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Beside |
| Sockel | G9/GU10 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024601758 |


