Vägglampa Markslöjd Brastad 1L
fr.469 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Brastad 1L
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Brastad är en vägglampa från Markslöjd med vit glasskärm. Godkänd för badrum. IP44. Max 1x40W. E14-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Brastad är en vägglampa från Markslöjd med vit glasskärm. Godkänd för badrum. IP44. Max 1x40W. E14-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Krom/Vit, Svart |
| Bredd | 230 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Brastad |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Höjd | 110, 115 mm |
| Vikt | 0,68 kg |
