
Vägglampa MarkslöjdBrastad 1LKrom/Vit
289 kr 695 kr
Spara 58 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom/Vit

Brastad 1L
Krom/Vit 289 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Brastad är en vägglampa från Markslöjd med vit glasskärm. Godkänd för badrum. IP44. Max 1x40W. E14-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107613 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Krom/Vit |
| Bredd | 230 mm |
| Effekt | 40 W |
| Höjd | 110 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Brastad |
| Sockel | E14 |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 7330024581975 |


