Vägglampa Markslöjd Brastad 2LSvart
1 099 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Brastad 2L
Svart
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brastad är en vägglampa från Markslöjd med vit glasskärm. Godkänd för badrum. IP44. Max 2x40W. E14-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Brastad är en vägglampa från Markslöjd med vit glasskärm. Godkänd för badrum. IP44. Max 2x40W. E14-sockel.
Recensioner
Dagmar HVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg retromodell på lampan. Bra pris och kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107616 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Vikt | 1 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Brastad |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024582002 |
