Beskrivning
Vägglampa i stål med arm, hängande glasskärm och 2 m kabel med strömbrytare på sladden. För max 1x18W. 40 cm arm. Halogenlampa ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 107494 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Energieffektivitet | C |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Buddy |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 400 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 410 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024579583 |



